Telefon
WhatsApp

İkitelli Karton Köşebent İmalatçı firma

İkitelli Karton Köşebent İmalatçı firma
  • 06 Mayıs 2022, 13:55

İkitelli Karton Köşebent İmalatçı firma

İKİTELLİ KARTON KÖŞEBENT İMALATI

İstanbul / İkitelli bölgesinde en uygun fiyata ve en kaliteli Karton Köşebent İmalatı İstediğiniz boy ve ebatta karton köşekoruyucu çeşitleri

Karton Köşebent, Kraft köşe koruyucu paletlerin veya ürünlerin yıkılmasını, dağılmasını, darbe almasını, tehlike ve riskleri ortadan kaldırır.30x30x2mm ila 100x100x10mm arası istediğiniz boy ve ebat ’da kâğıt köşebent imalatı.

Karton Köşebent; bir diğer adı ile Kraft köşe koruyucu paletlerin veya ürünlerin yıkılmasını, dağılmasını, darbe almasını, tehlike ve riskleri ortadan kaldırır.

 Paletlerin veya ürünlerin sevkiyat esnasında dağılmadan güvenli, sağlam, risksiz ve görsel olarak ürünlere kalite ve katma değer katarak güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını sağlar.

 Kâğıt Köşebentler oldukça kolay ve pratik olarak ambalaj çemberi yardımı ile kullanılır. Ekonomik, sağlam hijyenik, sağlığa ve doğaya zararı olmadan %100 geri dönüştürülen bir ürün olması sebebi paketlemelerde en çok tercih edilen koruyucu bir üründür.

İstediğiniz ebat, boy, kalitede ve renkte, baskılı baskısız olarak üretmekteyiz.

Karton Köşebent üretimi ve imalatında, iç kağıtlarda gri karton kullanılır, dış yüzey Kraft ile kaplanır, dış yüzeyde kullanılan kâğıt çeşit oldukça fazladır, imitasyon, beyaz, siyah, Kraft, tesliner, flutıng gibi sağlam görsel olarak kalite katan kâğıt kullanılmaktadır.

Firmamız aylık 2000000 metre ile her türlü karton köşebent ihtiyacınızı karşılayabilecek kapasite ’de üretim tesisine sahiptir.

Karton Köşebentleri kullanım alanları oldukça geniş, Narenciye, elektronik, kâğıt, palet, koli, toprak sanayii, otomotiv, beyaz eşya, yedek parça, cam sanayi, elektronik ürünler, meyve, sebze vb. gibi daha birçok sektörde kullanılmaktadır.

-Karton köşebent
-30x30x2mm ile 100x100x10mm arası tüm ölçülerde üretilebilir.
-Kullanımı kolay ve pratiktir.
-Tüm sektörlerde kullanılabilir.
-Çevre dostu 100% geri dönüştürülebilir hammadde ’den üretilmiştir.
-İstediğiniz boyda üretilebilir.
-İstediğiniz kalınlıkta üretilebilir.
-Hafif malzemeden üretilmiştir.
-Paletler veya taşınacak ürünlere ekstra mukavemet katar.
-Sağlığa zararı yoktur.
-Palet kenarları ve daha birçok sektörde yardımcı ürün olarak kullanılır.
-Ekonomik ve uygun fiyatlıdır.


Etiketler :
Paylaş :

Blog

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM