Telefon
WhatsApp

Karton Köşebent Nedir?

Karton Köşebent Nedir?
  • 05 Mayıs 2023, 13:52

Karton Köşebent Nedir?

Karton Köşebent Nedir ?

Karton köşebentler üzerindeki bulunan kolilerin ya da eşyaların korunmasını sağlayan bir ambalaj çeşididir. Oldukça büyük önem taşıması İle son dönemlerde büyük bir rağbet görmektedir. Her türlü eşyayı taşımada yardımcı olan, ürünlerin dış etkenlerden etkilenmesi, darbelerden zarar görmemesi için, karton köşebent üretimi büyük bir ilgiyle satılmaktadır. www.erpakambalaj.com/ son derecede kaliteli işçilikleri ile harika karton köşebent hizmeti vermektedir.

Köşebentlerin Önemi

Köşebentler yıkılma ve devrilmelerden koruyan en ekonomik ambalaj malzeme çeşidi olmaktadır. Farklı birçok ebat ve boyutlarda üretimi yapılmaktadır. Karton köşebentler, birçok sektörde büyük bir ilgi ile kullanılmaktadır. Gün geçtikçe kullanım alanları ve yerleri artan üründür. Ürünlerin zarar görmeden taşınması için kartın köşebentler yıllardır kullanılmaktadır.

Maliyetinin de oldukça uygun olmasından dolayı birçok şirket tarafından kullanılmaktadır. Karton köşebentler birçok farklı modellerde ve sertlikte üretilebilir. Taşınacak olan eşyanın veya ürünlerin büyüklüğü, ağırlığına ve önemine göre farklılık göstermektedir.

Karton köşebent modelleri sektör zorluğuna göre belirlenir. Köşebent kullanımı sanayileşmenin ve üretimin arttığı şehirlerde oldukça fazladır. Aynı şekilde kullanım oranı da üretimin artışına göre artışla devam etmektedir.

Karton Köşebent Fiyatları

Her alanda olduğu gibi karton köşebent fiyatları da modeline ve boyutlarına göre farklılık göstermektedir. www.erpakambalaj.com/ bu konuda profesyonel çalışanları ve son teknoloji üretim yapmaktadır. Kaliteli işçilik ile karton köşebent imalatı yapmaktadır.

Türkiye'nin tüm şehirlerine hızlı teslimatlar ve zamanında teslimat yapmaktadır. Her boyuta ve şekline göre fiyatında değişiklik olmaktadır. Son derece kaliteli ve güvenli işçiliğin tek adresi www.erpakambalaj.com/ olmaktadır.

Karton Köşebent İmalatı

Karton köşebent imalatı yapan www.erpakambalaj.com/ yüksek bir üretim ve kaliteli işçilikleri sahip olmaktadır. Karton köşebent imalatların da gri ve testliner ya da kraft, tutkal sayesinde dilimlenmiş, ebatlarda kağıtların yapıştırılmasıdır. İyi bir ve bükülme sonucunda sağlam, kaliteli köşebentler yapılmaktadır.

Karton Köşebent Kullanım Alanları

Karton köşebent kullanım alanları oldukça geniş olmaktadır. Narenciye fabrikalarında tekstil fabrikasında parke, taş, beton, elektronik, plastik alanlarda yoğun olarak kullanılmaktadır. Devamında poşet, narenciye, meyve sebze, et gibi daha birçok alanda oldukça rağbet görmektedir. Bütün sektör alanlarında rahatlıkla ve güvenle kullanılabilir. Her alana uygun modeller için www.erpakambalaj.com/ adresine bakabilirsiniz.


Etiketler :
Paylaş :

Blog

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM