Telefon
WhatsApp

Strapack İ10 Çember Makinası

Strapack İ10 Çember Makinası
  • 28 Mayıs 2022, 11:06

Strapack İ10 Çember Makinası

İ -10 Japon Üretimi Yarı Otomatik Çember Makinası

Kullanım alanının zengin olması nedeniyle en çok kullanılan ve Tercih Edilen çember Makinası’dır Ebat Sınırlaması Olmaksızın, Makine Üzerine Konulan Tüm Ürünler Çemberlenebilir. Ürün Makine Strapack i-10 Çember Makinası Üzerine Konulduktan Sonra, Hazır Durumda Olan Çember, Ürün üzerinden dolaştırılmak suretiyle çemberleme kanalına değdirildiği anda, makine otomatik olarak germe ve kaynatma işlemlerini yaparak, çemberleme işlemini tamamlar. Ekonomik, kolay ve hızlı çemberleme için ideal bir makinedir.

Strapack i-10 Yarı Otomatik Çember Makinası

Koli kutu Bağlama, oluklu karton Bağlama, gazete dergi paketleme, sebze meyve narenciye paketleme , hortum, kablo,Kiremit, gibi bir çok ürünlerin bağlanmasında kullanılır. Kullanım alanının zengin olması nedeniyle en çok kullanılan çember makinası’dır. Bağlanacak ürünlerin ağırlığına Göre 5mm İthal Çember, 8mm Ambalaj Çemberi 12mm Polipropilen Çember ,16mm Plastik Çember Aralığında Kullanılabilir

Strapack i-10

Yenilikçi Strapack’ın En Son ve En Modern Yarı Otomatik Çember makinesıdır.

Adet DC Motor ; ile Hem Sessiz ,Daha Sağlam

Motorlardan Direk Güç ; Kayış Sistemi ve zincir Sistemi Olmadığı içi Direk Motorlardan Güç Alarak Daha Hızlı , Arıza Olanağı Minumun, ve %75’e Yakın Tüketim Tasarruf Sunar .

Az Hareketli Parça ; ile Arıza Verme Olanağı Çok Düşüktür. Daha Az Parça Olduğu için Kullanan Müşterilerimiz Arıza Durumunda Çok Basit Ve Hızlı Bir Biçimde Müdahale Şansı Yapılan İşin Durmaması Ve Servis Çağırarak Ek Bir Maliyet ve Diğer makinelara Kıyasla Aynı Zamanda Yedek Parça Gerekmediği İçin Tasarruf Sağlar Çember Özelliği ; Ek Parça Kullanılmadan 05*040 mm İle 15*080 Arası Çember Kullanmak Mümkündür.

Çember Tasarrufu ; Diğer makinelara Kıyasla Özellikle 5 mm Çember Kullanılması Durumunda %40 Yakın Çember Maliyetlerinden Tasarruf ve Yapıştırmadaki Üstün Performansı İle % 5 Yakın Tüm Çemberlerde Tasarruf

Çember Kanal Ayarı ; 3 Adet Hassas Çember Kanal Ayarı İle 5 mm Çemberde Dahi Çemberlerin Üst Üste Yapışması

Elektronik Germe Kontrolü ; İle Daha Hassas İstediğiniz Sıkılıkta Germe Çemberleme İşlemi

Hız Ayarı ; İle İstediğiniz Hızda Çalışma İmkanı

Çemberleme Hızı ; Yaklaşık Olarak 1,5 Saniye İle Çok Hızlı makinedır.

Koruma Sigortası ; 2 adet Elektonik Kart Koruması 2 Adet Ana Makine Olmak Üzere 4 Adet

 

Strapack i10

Çember Makinesi

Çember Makinaları

Kiremit Bağlama Makinası

Koli Çemberleme Makinası

Lambiri Baglama Makinası

Karton Çemberleme Makinası

Japon Çember Makinası

 

 

 


Etiketler :
Paylaş :

Blog

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM